czwartek, 18 kwietnia, 2024

Uległość i dominacja są tematyką, która podnieca wiele osób, a dla niektórych stanowi także formę fetyszu. Elementy BDSM (z ang. bondage & discipline, sadism & masochism) nie tylko mogą wprowadzić do naszego życia seksualnego szczyptę pikanterii, ale mogą nam także dostarczyć niesamowitych wrażeń i wzmocnić nasze doznania podczas seksu.

Ci, którzy nie mieli okazji stosować tego typu praktyk, a chcieliby spróbować, powinni na start wyposażyć się w kilka niezwykle przydatnych gadżetów, które warto mieć. Najbardziej standardowymi i sztampowymi wręcz przedmiotami, jakie warto sobie sprawić są kajdanki, które umożliwią nam lub naszemu partnerowi skuteczne unieruchomienie rąk, a także nóg. W sex-shopach znaleźć można zarówno proste modele z kuszącym futerkiem, jak i zmysłowe i jednocześnie solidne bransolety zakończone paskiem lub łańcuchem, a także tradycyjne kajdany policyjne o surowym metalowym wyglądzie. Warto zaopatrzyć się w dobre jakościowo modele, które z powodzeniem wytrzymają wyrywanie się i gwałtowne ruchy.

Ciekawym dodatkiem do kajdanek jest także obroża, którą także można przytwierdzić do ramy łóżka lub dołączyć do niej smycz. W alternatywie do bransolet i kajdanek dostępne są także specjalne uprzęże, które w znaczą sposób wpływają na skrępowanie ruchów.

Jeżeli szukamy mocnych wrażeń, warto nie tylko wzbogacić nasze gadżety o klasyczny pejcz, ale także specjalne przyssawki, pierścienie lub klamry do sutków, zaciski na łechtaczkę oraz różnego rodzaju korki analne, które w znaczny sposób zwiększą intensywność naszych doznań.

Dla panów polecane są z kolei specjalne pierścienie erekcyjne oraz regulowane pętle, których zadaniem jest zatrzymanie krwi w penisie, co przyczynia się do przedłużenia czasu erekcji.

Oprócz odpowiednich akcesoriów, warto także zadbać o odpowiednia otoczkę dla naszych igraszek oraz kuszący strój, który będzie idealnie pasował do konwencji – uwodzicielska bielizna, pończochy i obcisły gorset są jak najbardziej wskazane. Podczas praktykowania zabaw o charakterze BDSM jednak zadbać o to, aby używane przez nas akcesoria były dla nas i naszego partnera bezpieczne.

0 Comments

Leave a Comment