niedziela, 23 czerwca, 2024

Zawieranie nowych znajomości w dobie powszechnego Internetu jest banalnie proste, o czym wie każdy z nas. Poznawanie nowych ludzi staje się jeszcze bardziej przystępne dzięki portalom i aplikacjom randkowym, których wciąż przybywa. Utarło się, że są to pogramy stworzone z myślą o singlach, którzy poszukują partnera życiowego. W rzeczywistości nie wszyscy użytkownicy aplikacji randkowych celują w stały związek, a raczej w krótkie znajomości tylko dla przygodnego seksu.

Aplikacje randkowe – oczekiwania vs. rzeczywistość

Czatowanie z nieznajomymi za pośrednictwem portalu randkowego zawsze wiąże się z ryzykiem, że osoba po drugiej stronie nie jest do końca szczera lub całkowicie przekłamuje rzeczywistość. Oszustów nie brakuje, jednak administratorzy apek randkowych dokładają coraz większych starań do optymalizacji procesu weryfikacji użytkowników. Nie są to jednak środki w 100% skuteczne, dlatego trzeba się liczyć z tym, że kobieta opisująca siebie jako szczupłą brunetkę okazuje się brunetką, ale o nieco innych kształtach figury.

Aplikacje randkowe – związek czy seks?

W najpopularniejszych aplikacjach randkowych można znaleźć osoby o diametralnie różnych oczekiwaniach, co znacznie rozszerza jej funkcjonalność. Nie każdy użytkownik, który zakłada konto robi to z myślą o trwałej relacji. Coraz więcej osób posiłkuje się portalami randkowymi w celu wzbogacenia swoich doświadczeń seksualnych. Przygoda na jedną noc to wbrew pozorom całkiem częsty efekt spotkań zaaranżowanych z pomocą Tindera czy Badoo, co nie zawsze spotyka się z pochlebnymi opiniami osób postronnych. Jednak brak stałego partnera seksualnego nie musi oznaczać wstrzemięźliwości od seksu, a wręcz przeciwnie – może gwarantować znacznie silniejsze doznania niż nudny, tradycyjny seks.

Aplikacje randkowe – jasna deklaracja

Za pośrednictwem aplikacji randkowych można szybko nawiązać znajomość, ale równie szybko można ją zerwać. Dlatego już na samym początku warto określić swoje oczekiwania i uniknąć sytuacji, w których szukając przygodnego seksu narażamy się na zaangażowanie uczuć ze strony nieznajomej czy nieznajomego. Zabawa z uczuciami drugiej osoby to brak szacunku, a najczęściej oznaka braku dojrzałości, co jest jeszcze gorszym scenariuszem.

Aplikacje randkowe a sprzęt

Aplikacje dla singli są dostępne zarówno na smartfony z Androidem, jak i urządzenia z iOS, dzięki czemu dostęp do nich jest niezwykle łatwy i przyjemny. Są to najczęściej programy o standardowych wymaganiach sprzętowych, dlatego ich instalacja nie powinna obniżać wydajności smartfonów. Użytkownicy iPhone’ów mają zazwyczaj duże „wzięcie” wśród płci przeciwnej, zwłaszcza jeśli logo „jabłuszka” jest odpowiednio wyeksponowane. Jednak pozowanie ze zbitą tylną szybką w iPhonie to nie najlepszy „bait”, dlatego warto dokonać jej wymiany. Podobnymi usługami zajmuje się serwis Apple świadczące usługi pogwarancyjne, co nie oznacza, że nieprofesjonalne. Warto zatem poszukać sprawdzonego serwisu wyróżniającego się licznymi opiniami zadowolonych klientów. Taki z pewnością można znaleźć w Warszawie, a dodatkowym atutem serwisów iPhone w większych miastach nierzadko jest możliwość naprawy wysyłkowej.

0 Comments

Leave a Comment