niedziela, 23 czerwca, 2024

Dobry film z rozbudzającymi zmysły pikantnymi scenami, może być fantastycznym początkiem namiętnego wieczoru. Wspólne oglądanie jest też okazją do szczerej rozmowy o swoich potrzebach seksualnych.

Film erotyczny to nie pornografia. W pierwszym przypadku seksualność ukazana jest w sposób emocjonalny, zmysłowy oraz estetyczny,  a nie wulgarny i brutalny. Napięcie budowane jest stopniowo i ze smakiem. Dominuje ładna sceneria oraz niegrzeczna, ale elegancka bielizna. Dlatego nie ma w tym nic złego ani wstydliwego, jeśli od czasu do czasu sięgniecie po tego typu rozrywkę. A oferta jest szeroka – każdy znajdzie coś dla siebie.

Odkryjcie swoje pragnienia

Oglądanie namiętnych scen pozwala nie tylko obudzić zmysły. Jest to również świetne źródło inspiracji aby odkryć co nowego, podniecającego można wprowadzić do sypialni. Być może jest to nieznana Wam dotąd pozycja, jaką podpatrzycie na ekranie lub fajny gadżet, którego myśl o użyciu nigdy by Wam nie przyszła do głowy. Albo po prostu nowe miejsce czy sceneria (las, hotel lub choćby wanna, podłoga czy stół kuchenny), które warto przetestować.

Może nie jest więc głupim pomysłem oglądnąć tego typu film, aby odkryć, co tak na prawdę Was kręci? Nie bójcie się spróbować. Na pewno nie stracicie, a możecie zyskać!

Przekażcie, czego pragniecie

Nie zawsze mamy ochotę i często nie umiemy mówić o swoich preferencjach czy marzeniach erotycznych. Dlatego wspólne oglądanie filmów dla dorosłych może być świetnym sposobem na przekazanie partnerowi, co tak na prawdę sprawia Wam przyjemność. Na przykład możecie skomentować określoną scenę słowami „ooo …fajne”  – druga strona pojmie w mig, że też tak chcecie. Albo w określonym momencie seansu wziąć rękę ukochanej osoby i naprowadzić ją na określone „tory”. Nie trzeba prawić na ten temat elaboratów, wystarczy krótki komentarz lub choćby mały gest.  Tak więc spróbujcie poeksperymentować z filmami erotycznymi, bowiem Wasze życie seksualne może na tym na prawdę skorzystać.

A może seans solo?

Nikt nie powiedział, że filmy dla dorosłych trzeba oglądać w duecie. Często po tego typu rozrywkę sięgają osoby, które mają ochotę na smakowanie namiętnych scen w samotności. I nie ma w tym nic zdrożnego i nienormalnego. Obejrzenie erotyku solo może być fascynującą wyprawą w głąb własnej seksualności i uświadomieniem sobie, czego pragnie się w kontakcie z partnerem.

0 Comments

Leave a Comment