niedziela, 19 maja, 2024

Dla mężczyzn praktycznie mogłaby nie istnieć. Dla pań jest niezwykle istotna, często niemal tak ważna, jak sam stosunek. Warto poświęcić jej trochę czasu, gdyż rozbudza zmysły i zwiększa ochotę na miłosne igraszki.

Wzajemna bliskość i pieszczenie ciał buduje pozytywną relację pomiędzy kochankami. Gra wstępna  to w większości przypadków gwarancja udanego seksu. Co warto wiedzieć na jej temat?

Przygotowanie organizmu

Gra wstępna nie zawsze ma wśród Panów gorących zwolenników. Zważywszy na to, że mężczyzna do osiągnięcia satysfakcji seksualnej potrzebuje około dwóch, a kobieta około dwudziestu – trzydziestu minut, łatwo zrozumieć dlaczego cieszy się ona wśród pań większą popularnością.

Tak naprawdę pieszczoty przez stosunkiem doskonale relaksują i stopniowo potęgują podniecenie seksualne obojga kochanków. Podczas bliskiego kontaktu z ciałem mężczyzny, pochwa powiększa się i nawilża, dzięki czemu penis ma zagwarantowaną łatwiejszą i bardziej komfortową penetrację.

Nie za szybko

Nie ma określonego czasu, któremu powinna być poświęcona gra wstępna. Dla niektórych będzie to 5 minut, inni lubią pobawić się swoimi ciałami nawet i godzinę. W tej kwestii nie ma się co spieszyć. Im gra wstępna dłuższa, tym intensywniej i dłużej będzie trwał orgazm. Dlatego nie daj się poganiać i namawiać na szybki stosunek. Smakuj ciało drugiej osoby, poczuj jego bliskość i ciepło. Pamiętaj, że zmysłów masz kilka, wykorzystaj je wszystkie.

Pomysły na grę wstępną

Tak naprawdę Wasza wyobraźnia i wiedza na temat pragnień drugiej osoby są najlepszymi kreatorami Waszej gry wstępnej. Oto dwa pomysły które dodatkowo mogą Was zainspirować:

  1. Wspólna kąpiel
    Ciepła woda odpręża. Ta z dodatkiem pachnącej piany dodatkowo pobudza zmysły, tworzy nastrój bliskości i intymności. Delikatne mydlenie  i masowanie ciał wprawia kochanków w romantyczny nastrój i może być doskonałym wstępem do seksu.
  2. Masaż ciała
    Idealnie uspakaja i wycisza organizm po męczącym dniu. Dodatkowo stymuluje ciało do produkcji oksytocyny, nazywanej tez hormonem miłości. Ugniatanie, głaskanie a nawet lekki podszczypywanie ukochanej osoby z pewnością wprowadzi sporo pikanterii do Waszej gry wstępnej. Do masażu użyjcie olejku z ulubionym zapachem, który dodatkowo może zadziałać jak afrodyzjak. Delikatny masaż wykonywany przez partnera stymuluje nasze ciało do produkcji oksytocyny, nazywanej również hormonem miłości

0 Comments

Leave a Comment