niedziela, 23 czerwca, 2024

Na temat masturbacji otwarcie wypowiada się niewiele kobiet, jak również niewiele z nich przyznaje się się, że takie zabawy praktykuje. Wiele kobiet podczas masturbacji używa palców do pobudzenia swoich stref intymnych lub różnych akcesoriów, które mają imitować męskiego członka. Aby osiągnąć większą przyjemność i satysfakcję z samodzielnego zaspokajania się warto zakupić wibrator, który pomoże nam w intensywniejszym odczuwaniu przyjemności.

Przyrządy te dostępne są w wielu sex-shopach oraz sklepach internetowych i występują w wielu modelach, które różnią się kształtem, kolorem oraz poszczególnymi funkcjami. Który zatem wibrator będzie dla nas najlepszy? Oczywiście dla wielu z nas istotną kwestią jest cena. Najprostsze modele wibratorów można zakupić już od kilkudziesięciu złotych i występują najczęściej w prostej formie, która przypomina z wyglądu pocisk. Lepsze modele wibratorów wiążą się z kosztem w przedziale od kilkuset do nawet tysiąca złotych. Kiedy zdecydujemy się na produkt z konkretnej grupy cenowej, warto zastanowić się nad jego przeznaczeniem i kształtem.

W zależności od tego czy planujemy się bawić się samodzielnie czy z partnerem, możemy wybrać urządzenia, które są przeznaczone do stymulacji pochwy, sromu, łechtaczki oraz okolic odbytu. Większość wibratorów posiada kilka trybów wibracji, które możemy dowolnie regulować, tak aby dostosować stopień drgań do swoich potrzeb i czerpać z masturbacji jak największą przyjemność. Niektóre modele posiadają także właściwości wodoodporne, dzięki czemu możemy używać wibratora także podczas kąpieli.

Pod względem samego wyglądu znajdziemy szeroki przekrój wibratorów, od zupełnie prostych modeli, po realistyczne imitacje penisa, urządzenia o fantazyjnych kolorach i kształtach czy choćby modele kompaktowe. Wybierając idealny wibrator dla siebie warto nie tylko kierować się wyglądem zewnętrznym urządzenia, ale należy zwrócić uwagę na to czy jest on bezpieczny i łatwy w użyciu, czy posiada zasilanie akumulatorowe czy baterie oraz upewnijmy się jakie jest jego docelowe przeznaczenie, po to, aby mógł on spełniać nasze potrzeby.

0 Comments

Leave a Comment