czwartek, 18 kwietnia, 2024

Seks jest o wiele przyjemniejszy, kiedy uprawiany jest bez prezerwatyw, jednak z różnych przyczyn nie zawsze mamy możliwość skorzystania z innej metody antykoncepcyjnej. Prezerwatywy są szczególnie przydatne w sytuacji, kiedy nie mamy stałego partnera, jednak wiele par również chętnie korzysta z kondomów podczas seksu.

Niektórzy mężczyźni jak i kobiety uważają, że nie są w stanie czerpać odpowiedniej przyjemności podczas seksu w prezerwatywie, jednak wcale nie musi tak być. Jak się okazuje wybór odpowiedniego modelu kondomów jak najbardziej ma znaczenie.

Jaki rodzaj prezerwatyw zapewni więc nam jak najlepsze doznania?

Możliwości jest całkiem sporo, biorąc pod uwagę nie tylko łatwy dostęp do różnego rodzaju kondomów, ale także szeroki przekrój rozwiązań, jakie oferują. Oprócz lateksowych kondomów, znajdziemy modele smakowe i zapachowe, które zgodnie z obietnicą producentów mają pobudzać zmysły. Nie na każdego to działa, więc jeśli chcemy zwiększyć swoje doznania podczas stosunku, warto sięgnąć po modele z wypustkami, prążkowane lub rozgrzewające, które dostarczą przyjemności zarówno dla niej, jak i dla niego, zapewniając dokładniejszą penetrację.

Jeżeli lateksowe ścianki prezerwatyw przeszkadzają nam w osiągnięciu satysfakcji podczas seksu, powinniśmy zwrócić uwagę na modele ekstra cienkie, które sprawiają wrażenie, jakby ich w ogóle nie było. Dla miłośników maksymalnych wrażeń i wszelkiego rodzaju eksperymentów znajdą się także fantazyjne modele, wzbogacone o sporej wielkości wypustki i wystające elementy. Do najbardziej sprawdzonych rozwiązań należą specjalne nakładki wibrujące i lateksowe pierścienie erekcyjne, których możemy dodatkowo użyć podczas seksu. Gadżety tego typu są nam w stanie dostarczyć ok. 20-30 minut wibracji, dzięki czemu możliwa jest intensywniejsza stymulacja miejsc intymnych i osiągnięcie orgazmu.

Wybór tego typu produktów jest naprawdę spory, dlatego też każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Warto próbować różnych rozwiązań i wybrać takie, które będzie dla nas najbardziej satysfakcjonujące i pomoże nam polepszyć jakość doznań.

0 Comments

Leave a Comment