czwartek, 18 lipca, 2024

Palacze a co gorsza narkomani żyją dużo krócej niż osoby niepalące czy niezażywające narkotyków – wniosek jest więc jeden – narkotyki i papierosy są szkodliwe dla zdrowia! Zmierzamy jednak do tego, że… Średnia długość życia geja sugeruje, że ich… poczynania, są jeszcze bardziej szkodliwe niż papierosy czy narkotyki!

Jeśli przyczyną śmierci jest AIDS to średnia długość życia wynosi 39 lat, w przypadku innych chorób, średnia długość życia gejów wynosiła zaledwie 42 lata.

Wiele chorób i sama śmierć towarzyszą przypadkowym i niehigienicznym kontaktom seksualnym.

Jakie praktyki poza seksem oralnym, odbytnicznym, fekalnym i urynowym stosują homoseksualiści?

Sadomasochizm, stosunki z nastolatkami, molestowanie, seks w łaźniach dla homoseksualistów – Ci, którzy przyznają się do stosowania takich „praktyk”, równie często przyznają, że zażywają narkotyki. Mieszkanka wybuchowa?

Potencjalny homoseksualista, średnio na rok, ma od 10 nawet do 100 partnerów seksualnych! Co prawda strach przed AIDS zrobił swoje, dzięki czemu ilość partnerów seksualnych gejów znacznie się zmniejszyła to mimo wszystko, liczby nadal są wysokie.

Badania, które przeprowadził (na grupie 600 gejów) jeden z Uniwersytetów w Seattle ukazały, że średnio w skali roku homoseksualiści:

  • uprawiali seks oralny z ponad stoma mężczyznami i od ponad połowy wypili spermę.
  • całowali się z ponad setką mężczyzn – wymieniając między sobą ślinę.
  • doświadczyli ponad 70 penetracji swojego odbytu – penisem partnera.
  • konsumowali fekalia od ponad 20 swoich partnerów – nawet tych przypadkowych, jednorazowych.

Nic więc dziwnego… że zapalenie wątroby typu B, posiadanie pasożytów jelitowych; wśród gejów jest tak wysoka. Wręcz… porażająco wysoka.

Nie chodzi jednak o to, by potępiać środowiska homoseksualne. Należy ich wszystkich edukować. Edukować w kwestii zabezpieczeń, a co za tym idzie –  bezpiecznego seksu ze swoimi partnerami.

0 Comments

Leave a Comment