niedziela, 23 czerwca, 2024

Są obiektem męskich westchnień. Kuszą i inspirują do najbardziej grzesznych myśli. Jak się z nimi obchodzić podczas łóżkowych szaleństw, aby przyprawić partnerkę o prawdziwy zawrót głowy?

Kobiece piersi są bardzo wrażliwe na dotyk. Wystarczy muśnięcie czy pocałunek, by zrobiły się lekko różowe, bardziej nabrzmiałe a sutki mocno stwardniały. Przeczytaj, jak je pieścić, by doprowadzić kobietę do szaleństwa a może i do… orgazmu?

Gra wstępna

Poświecenie czasu biustowi partnerki to bardzo dobry pomysł na grę wstępną, gdyż ich stymulowanie świetnie rozbudza apetyt pań na seks.  Kobiece piersi są bardzo dobrze unerwione, dlatego trzeba obchodzić się z nimi delikatnie. Pamiętaj że nie są one ciastem do ugniatania a sutki to nie pokrętła od radia. Dlatego nie rzucaj się na nie łapczywie, ponieważ możesz sprawić kobiecie ból, a wtedy dalszą „eskapadę” masz z głowy.

Jeśli umiejętnie potraktujesz kobiece piersi, Twoja wybranka będzie wniebowzięta i gotowa na długie szaleństwa. Pamiętaj, im dokładniej się nimi zajmiesz „przed”, tym większą dasz partnerce rozkosz „w trakcie”.

Duże piersi kontra małe

Niektórzy panowie wola kobiety obficie obdarzone przez naturę, inni wręcz przeciwnie – preferują mniejsze wypukłości na kobiecej klatce piersiowej. Bez znaczenia jest co kto woli – każdy biust wymaga delikatnego obchodzenia się. Naukowcy z Uniwersytetu w Wiedniu twierdzą jednak, że duże piersi są o 24% mniej wrażliwe od małych dlatego trzeba im poświęcić troszkę więcej uwagi. Dlaczego tak jest? Otóż w obfitym biuście nerw przenoszący bodźce jest bardziej rozciągnięty.

Głaskanie, muskanie…

Masz dwa potężne narzędzia, za pomocą których możesz pieścić kobiece piersi: dłonie oraz język. Zacznij więc od delikatnego głaskania czy lizania piersi partnerki, ze szczególnym uwzględnieniem okolic brodawek.  Pomyśl jak bardzo lubisz, gdy kobieta muska delikatnie czubek Twojego penisa, a dowiesz się dlaczego ona uwielbia, gdy Ty robisz to samo z jej sutkami.

Jest wiele wariacji które pozwolą Ci na pieszczenie biustu kobiety. Jedną z nich jest pozycja na jeźdźca: gdy partnerka siedzi na Tobie, masz idealną okazję aby „pobawić się” jej piersiami. Podczas stosunku Twoje pieszczoty mogą być nieco bardziej intensywne niż podczas gry wstępnej, ale pamiętaj aby nie przesadzić w tym temacie. Nie każda kobieta bowiem lubi klapsy czy mocne poszczypywanie w tych okolicach.

W drodze na szczyt

Orgazm bez penetracji pochwy? To możliwe! Niektóre panie mają tak unerwione piersi, że są w stanie przeżyć orgazm wywołany jedynie ich pieszczotą, zwłaszcza w okolicy sutków. Pamiętaj jednak, że część kobiet nie ma aż tak wrażliwego biustu, aby dzięki jego stymulowaniu sięgać wyżyn rozkoszy. W takim przypadku nie ma co uporczywie ćwiczyć, bowiem może to zaszkodzić Waszemu życiu intymnemu.

0 Comments

Leave a Comment