czwartek, 18 lipca, 2024

Apetyt na igraszki miłosne bywa zmienny. Jeśli akurat Twoja ukochana przechodzi lekki kryzys w tym temacie, warto sięgnąć po afrodyzjaki. Te dostępne w sex shopach czy sklepach internetowych trzeba traktować ze szczególną ostrożnością. Produkty, które masz w kuchni, są znacznie bezpieczniejsze. Które z nich mają właściwości pobudzające apetyt na miłość?

Warzywa i przyprawy to wspaniałe dodatki do potraw. Niektórym z nich przypisuje się magiczną moc rozbudzania ochoty na miłość. Działa, nie działa – opinie są różne. Warto jednak spróbować, a nuż….

Oto lista naturalnych afrodyzjaków, które przeznaczone są dla kobiet:

  1. Anyż – znany już w starożytnym Rzymie, podawany w formie ciasteczek ponoć zachęcał panie do miłosnych igraszek. Ciasteczka anyżowe możesz upiec sam lub kupić gotowe w klepie. Efekt podobno murowany!
  2. Szafran – jedna z najdroższych przypraw na świecie. Pozyskiwany z kwiatów jednego gatunku krokusa, prawdopodobnie pobudzi Twoją ukochaną do namiętnych uciech. Dodany do potraw szafran złagodzi również napięcie przedmiesiączkowe.
  3. Marchew – to popularne warzywo jest dość silnym afrodyzjakiem. Zaskakujące, prawda?  Po pierwsze, jego charakterystyczny kształt, przypominający wiadomo co, już może wzbudzać skojarzenia, wiadomo jakie. Po drugie substancje zawarte w tym warzywie  intensyfikują działanie hormonów płciowych. Podobno słynna kochanka francuskiego króla, madame Pompadour, nie żałowała sobie soku z marchwi i uważała, że to dzięki niemu przeżywa wyjątkowe rozkosze w sypialnianych  komnatach.
  4. Owoce: mango, granat, melon, truskawka, banan. Najlepiej działają ostatnie dwa, skąpane w czekoladzie.
  5. Wanilia – wzmacnia libido. Podana w postaci lodów z orzechami poprawi samopoczucie i zachęci do miłosnych igraszek wybrankę Twojego serca.
  6. Miłorząb – zawarte w nim flawonoidy skutecznie opóźniają procesy starzenia się całego organizmu, w tym również układu płciowego. Podnosi libido, zwiększa ochotę na seks i intensyfikuje przeżycia intymne.
  7. Kardamon – przyprawa stosowana głownie do mięs i… męskich perfum. Niezwykle aromatyczna, skutecznie pobudza zmysły kobiece. Oprócz tego posiada szczególne właściwości zdrowotne.
Tags: ,

Related Article

No Related Article

0 Comments

Leave a Comment