czwartek, 18 lipca, 2024

Z biegiem czasu, niemal do każdego związku wkrada się rutyna. Codzienne problemy, życie w biegu oraz zmęczenie powodują, że atmosfera w łóżku nieco przygasa. Warto jednak  w porę temu przeciwdziałać, zanim przywyknie się do nudy i marazmu w sypialni.

Seks buduje silną więź miedzy partnerami. Gdy życie intymne układa się, to i w codziennych sprawach łatwiej się porozumieć. Dlatego warto dbać o temperaturę uczuć w relacjach damsko-męskich a jeśli niebezpiecznie się obniża, trzeba reagować!

Zmieńcie otoczenie

Jeśli do tej pory uprawialiście seks głównie w sypialnianym łóżku, pora zmienić miejsce, w którym dacie się ponieść żądzy. Jeżeli nie możecie pozwolić sobie na dłuższy wyjazd, zróbcie wypad choćby do hotelu na jedną noc lub parę godzin. Gdy i taka opcja nie wchodzi w rachubę, niech poniesie Was namiętność na kuchennym stole, w wannie czy podłodze. Lubicie krążącą we krwi adrenalinę? Spróbujcie zaszaleć w lesie czy na łące.

Kupicie nową bieliznę

To dotyczy zarówno pań jak i panów. W przypadku kobiet można pomyśleć o nowym, eleganckim komplecie, ponętnym szlafroczku, seksownej halce  czy pończochach z pasem. Do tego szpilki? Czemu nie! Dla bardziej odważnych dobrym pomysłem będzie zakup „niegrzecznego” przebrania.  W przypadku panów, stare poprzecierane bokserki warto zastąpić nowymi. Panie przecież lubią zadbanych mężczyzn!

Eksperymentujcie z gadżetami

Jeśli do tej pory nie mieliście do czynienia z tego typu urozmaiceniami, warto spróbować. Tak naprawdę już sama wizyta w sklepie z akcesoriami erotycznymi może być wydarzeniem, rozpalającym Waszą wyobraźnię. Nie od razu trzeba sięgać po skórzane pejcze czy inne, bardziej wyuzdane zabawki. Na początek można użyć miękkich kajdanek czy opaski na oczy. To naprawdę działa!

Poszukajcie nowych pozycji

Myślicie, że już wszystkiego próbowaliście? Na pewno nie. Jeśli nie macie pomysłu, sięgnijcie do literatury lub …. pikantnych filmów. Ponieważ potrzeby i preferencje seksualne są bardzo zróżnicowane, warto eksperymentować w tym zakresie. Na pewno jest jeszcze wiele różnych pozycji, w których znajdziecie niezapomniane doznania.

Okazujcie sobie gesty

W ciągu dnia, podczas codziennych obowiązków, wysyłajcie do siebie wzajemnie sygnały, które będą zaproszeniem do wieczornych igraszek. Może to być liścik erotyczny wsunięty do portfela, czy wysłany SMS o „rozgrzewającej” treści. Takie drobne gesty skutecznie budują napięcie w ciągu dnia, dzięki czemu wieczorem  będziecie mieć większą  chęć na łóżkowe szaleństwa.

0 Comments

Leave a Comment