niedziela, 19 maja, 2024

Nie wiesz jak zadowolić swojego mężczyznę? Oto praktyczne wskazówki, co panowie naprawdę kochają robić w sypialni.

Jedni lubią dominować nad partnerką, inni wolą aby to kobieta przejmowała inicjatywę. Są faceci, którzy uwielbiają kochać się w domu, jest i grupa mężczyzn, pragnących uprawiać seks w miejscach z adrenaliną – w windzie, na plaży itp. Jednak są rzeczy, które kochają robić niemal wszyscy osobnicy płci męskiej. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby wznieść swoją drugą połowę na wyżyny namiętności.

1. Seks oralny

Dziś jest niemal tak samo popularny, jak tradycyjny stosunek. Nie każda kobieta lubi pieścić ustami męskiego penisa, ale za to faceci uwielbiają, gdy partnerka to robi. Seks oralny można stosować jako element gry wstępnej, jako rodzaj pettingu czy samodzielny akt seksualny. Miłość francuska to dla mężczyzny nie tylko elektryzujące doznania seksualne, ale przede wszystkim dowód na pełną akceptację kochanka ze strony kobiety. Dlatego, jeśli nie masz nic przeciwko seksowi oralnemu, nie unikaj tego typu pieszczot. Poza tym z pewnością parter będzie Ci się chciał odwdzięczyć tym samym. A Ty to lubisz, prawda?

2. Eksperymentowanie

Rutyna w sypialni? O nie! Panowie uwielbiają próbować nowych rzeczy w łóżku i zazwyczaj są bardzo otwarci na wszelkie pomysły w tej dziedzinie. Dlatego warto wykazać się w tym temacie pomysłowością. Nie chodzi tu oczywiście o to, aby co tydzień wprowadzać do sypialni nowe stroje czy gadżety, ale raz na jakiś czas zaproponować coś ekstra. Może to być wspomniana wyżej zabawka dla dorosłych, nowa pozycja czy miejsce zbliżenia. Uwierz, faceci nie znoszą nudy, dlatego każda inicjatywa z Twojej strony będzie przyjmowana ze sporym entuzjazmem. Jeśli połączysz to z byciem aktywną w sypialni, efekt murowany. Po prostu daj ponieść się swojej fantazji i zaskocz go!

3. Odgłosy rozkoszy

Czy dla mężczyzny może być coś bardziej satysfakcjonującego niż zadowolona i spełniona seksualnie kobieta? Cisza w sypialni nie jest mile widziana, za to wszelkie mruczenia,  pojękiwania a nawet krzyki panowie przyjmują z zachwytem. Jeśli więc odczuwasz rozkosz, nie krępuj się tego wyrazić. Wyczuwając Twoje reakcje,  mężczyzna będzie wiedział, co tak na prawdę sprawia Ci satysfakcję, a zadowolona partnerka wzmocni jego poczucie wartości o byciu świetnym kochankiem.

0 Comments

Leave a Comment