niedziela, 23 czerwca, 2024

Nie wszystkie kobiety lubią dawać jak i czerpać przyjemność, płynącą z seksu oralnego. Dlaczego tak jest?

Jedne twierdzą, że jest to małe higieniczne, inne mają złe wspomnienia. Przyczyn może być kilka i  faktycznie, badania dowodzą, że spora część Polek nie przepada za pieszczotami oralnymi. W przeciwieństwie do panów, którzy uwielbiają być obdarowywani tego typu doznaniami.

Nie potrzebuję aż takiej intymności

Wiele kobiet uważa, że pieszczenie genitaliów ustami jest aktem dużo bardziej intymnym, niż sam stosunek. Niektóre z nich nie czują się gotowe, aby zaoferować partnerowi tego typu wrażenia i nie mają ochoty przyjąć ich od kochanka. Często są spięte, a usilnie namawiane do tego mają wrażenie, że są nawet gwałcone. Większość pań musi nabrać większego zaufania do partnera, potrzebują one poczuć się przy nim bezpiecznie i na luzie. Dopóki tak nie jest, często są zawstydzone, martwią się czy  wszystko jest w porządku i czy nie ma czegoś, co wprawiłoby je w zakłopotanie: niewydepilowanego włoska czy zbyt dużej ilości śluzu.  Tak naprawdę do seksu oralnego trzeba dojrzeć – w końcu bliżej się nie da być: pieszcząc ustami genitalia partnera/partnerki,  wyraźnie czuje się zapach i smak drugiej osoby.

Mam złe doświadczenia

Spora część kobiet unika pieszczot oralnych, ponieważ nie ma dobrych wspomnień w tym temacie. Niektóre z nich miały wątpliwą „przyjemność” obcowania z mężczyzną, który był na bakier z higieną. Tak więc panowie, dbajcie o siebie, bowiem żadna kobieta nie lubi brudasów.

Często panie stronią od seksu oralnego, gdyż w przeszłości parter okazał się być zbyt agresywny, a nawet brutalny w tym temacie. Efektem tego był dyskomfort fizyczny kobiety oraz trwała niechęć do tego typu zabaw.

Faceci nie mają wyczucia

Wszystko przez niewiedzę panów na temat damskiej łechtaczki. Chcąc sprawić kobiecie przyjemność, używają „twardego języka”, ugniatając, miętosząc i ssąc ten wrażliwy narząd. Kochance jest często bardzo ciężko powiedzieć parterowi, że coś robi nie tak, więc wybiera inne formy bliskości, woląc odczuwać rozkosz niż ból.

Wstydzę się

Niestety spora część kobiet uważa seks oralny za coś wstydliwego. Nie potrafią na ten temat rozmawiać z nikim, nawet z parterem, którego wszelka inicjatywa w tym zakresie jest skutecznie gaszona. W wielu przypadkach wynika to z purytańskiego sposobu wychowania kobiety, która w  życiu dorosłym seks postrzega jedynie jako obowiązek, a pieszczoty oralne jako rzecz wręcz grzeszną.

0 Comments

Leave a Comment