niedziela, 23 czerwca, 2024

Nuda w sypialni? Zmieńcie miejsce. Prysznic to całkiem fajna przestrzeń na namiętne igraszki. Jeśli jeszcze nie eksperymentowaliście w łazience, koniecznie spróbujcie.

Sporo osób myśli, że seks pod prysznicem to spore wyzwanie. Ciasno, ślisko i niewygodnie. Warto jednak przezwyciężyć strach i przekonać się, że miłość w wodzie może być tak samo ekscytująca jak w łóżku.

Przygotujcie łazienkę

Jeśli seks pod prysznicem nie jest akcją spontaniczną tylko zaplanowaną, warto przygotować łazienkę na tę nietypową dla tego pomieszczenia aktywność. Przede wszystkim na dno kabiny trzeba wyłożyć matę antypoślizgową, gdyż woda w brodziku powoduje, że jego powierzchnia robi się śliska i stwarza ryzyko upadku. Dodatkowo upewnijcie się, że podłoga w łazience jest sucha – wilgotna stwarza możliwość poślizgnięcia się. Warto również pozdejmować z półek wszelkie drobiazgi, gdyby akurat ta przestrzeń miałaby Wam się przydać. Świeczki czy nastrojowe światło stworzą intymną atmosferę.

Gra wstępna

Seks to nie tylko sam stosunek. To również pieszczoty, poprzedzające penetrację pochwy penisem mężczyzny. Wspólne erotyczne chwile pod prysznicem mogą być doskonałym pomysłem na ekscytującą grę wstępną. Ciepła, pieszcząca Waszą skórę woda, nagość i wzajemne mydlenie ciał, wspaniale rozbudzają zmysły i wprawiają w erotyczny nastrój. Pod prysznicem możecie spróbować pocałunków, delikatnych pieszczot oraz seksu oralnego. Dobrym pomysłem jest również zastosowanie wodoodpornych gadżetów (wibratory, dildo). Użycie słuchawki prysznicowej również wchodzi w grę – niech pomysły na jej wykorzystanie podpowie Wam Wasza fantazja. Po takim wstępnie, miłosne figle możecie kontynuować w łazience (naprzeciw lustra, w pozycji np. od tyłu, kiedy kobieta opiera się o ścianę czy pralkę) lub sypialni.

Idźcie na całość

Wprawdzie przeważnie kabina prysznicowa nie daje wiele miejsca na akrobacje, ale ta nietypowa sceneria sama w sobie potrafi rozgrzać zmysły. Można kochać się od tyłu – dobrze aby partnerka mogła w tej pozycji czegoś się przytrzymać. Dla bardziej odważnych polecamy wstawienie krzesła do kabiny – plastikowe będzie najlepsze, gdyż szybko wyschnie. Mebel ten stwarza możliwość kilku wariacji. Np. mężczyzna może na nim spocząć a kobieta usiąść na partnerze i przejąć inicjatywę w akcji. Potem kobieta klęczy, opierając się o krzesło, a mężczyzna w tym czasie zaczyna inicjować stosunek od tyłu.

Kolejnym dobrym pomysłem na figle pod prysznicem jest pozycja na kolanie. Kochankowie są do siebie zwróceni twarzą i oboje klęczą np. na prawym kolanie. W tej pozycji stosunek jest możliwy, jeśli parterów nie dzieli spora różnica we wzroście.

0 Comments

Leave a Comment