czwartek, 18 lipca, 2024

Każdego z czasem dopada nuda w związku, a szalony seks pełen doznań zmienia się po latach w rutynową czynność, która nie przynosi takiej satysfakcji jak kiedyś. W takiej sytuacji wiele kobiet, jak i mężczyzn zaczyna się zastanawiać czy są oni nadal atrakcyjni dla swoich partnerów.

Może być to przyczyną frustracji, jak i może sprawić, że z powodu pragnienia dowartościowania samych siebie będziemy skłonni do zdrady partnera. Nawet po wielu latach związku nasze życie seksualne wcale nie musi być nudne. Najważniejszą kwestią jest przełamaniu rutyny, która towarzyszy naszemu życiu seksualnemu. Warto eksperymentować, próbować nowych rzeczy i popuścić wodze fantazji, bo przecież o to chodzi.

Przede wszystkim postarajmy się zaskoczyć partnera. Kobiety mogą w tym celu zakupić ponętną bieliznę, która pobudzi wyobraźnię ich mężczyzn. Oprócz kuszącego stanika i koronkowych majteczek warto zaopatrzyć się w seksowne pończochy wraz z pasem. Warto wypróbować także bieliznę typu bodystocking, która w całości wykonana jest ze specjalnej siateczki, która doskonale podkreśli kobiece kształty, a także zachęci naszego partnera do namiętnych igraszek.

Jeśli podnieca nas tematyka BDSM, a zawsze baliśmy się spróbować, warto zakupić kilka przydatnych akcesoriów, takich jak pejcz, kajdanki, obroże czy knebel, które pomogą nam odegrać z naszym partnerem role pana i niewolnicy. Odgrywanie ról w łóżku również jest dość ciekawą i podniecającą kwestią, dlatego nie bójmy się eksperymentować.

W sex-shopach jak i w wielu sklepach internetowych możemy znaleźć skąpe stroje, które pomogą nam i naszemu partnerowi wcielić się w różne role. W ten sposób możemy odegrać z partnerem scenę inspirowaną filmami porno, w której np. wcielimy się w postać seksownej pielęgniarki, a nasza druga połówka będzie ogrywać rolę pacjenta. Możliwości jest naprawdę wiele i są one ograniczone jedynie naszą wyobraźnią. Jeżeli skończą nam się pomysły, warto przejrzeć ofertę sex-shopów i wybrać odpowiedni gadżet, który pomoże nam zrealizować nawet najbardziej bezpruderyjne fantazje.

0 Comments

Leave a Comment