niedziela, 19 maja, 2024

Podobno idealna różnica wzrostu pomiędzy kobietą a mężczyzną to około 20 cm. Co się dzieje jeśli jest jeszcze większa? Mogą pojawić się drobne problemy łóżkowe, które na szczęście całkowicie można rozwiązać. Oto kilka porad dla par, gdzie mężczyzna to „kawał chłopa” a jego partnerka to filigranowa kobietka.

Jeśli dzieli Was sporo centymetrów wzrostu, część pozycji seksualnych może uniemożliwiać patrzenie sobie w oczy. Całowanie również może rodzić pewien problem – pozycja na misjonarza w łóżku sprawia że on może pocałować poduszkę a ona najwyżej jego klatkę piersiową. Pozycje 69 oraz „na stojąco” też lepiej sobie odpuścić. Jak więc się kochać? Wprawdzie trzeba trochę pokombinować, aby czerpać z seksu jak najwięcej przyjemności, ale z pewnością Wasza fantazja podpowie Wam parę dobrych rozwiązań tego problemu.

Oto kilka pozycji dla par ze spora różnicą wzrostu:

  1. Na schodach – partnerka stoi  lub klęczy na stopniu, podczas gdy mężczyzna inicjuje stosunek od tyłu. Kobieta może też stać na schodach przodem do partnera i w tej pozycji kochać się – w ten sposób zostanie zniwelowana różnica wzrostu, a kochankowie mogą patrzeć sobie głęboko w oczy.
  2. Poduszka w akcji – w pozycji klasycznej partnerka podkłada ją pod pupę, a w pozycji na pieska pod kolana. Dobrym pomysłem jest również podłożyć poduszkę pod biodra kobiety, która opiera nogi o klatkę piersiowa partnera.
  3.  Na stole – zwłaszcza takim, w którym blat jest dość wysoki. Kobieta kładzie się na meblu i może bez ograniczeń kochać się z parterem w pozycji misjonarskiej.
  4. Krzesło do zadań specjalnych – partner siedzi na nim a kobieta na mężczyźnie.
  5. Na jeźdźca – idealna dla niskich pań i wysokich panów, gdyż nie wywołuje żadnego dyskomfortu, związanego z różnicą wzrostu.
  6. Na łyżeczkę – w tej pozycji można kochać się do woli i nie odczuwać faktu, że  kochanków dzieli wiele centymetrów wysokości.
  7. Od tyłu – parter przyjmuje pozycje w siadzie podpartym, kobieta „dosiada go”, mając kolana i dłonie na łóżku.
  8. Nogi oplatają mężczyznę – pan trzyma partnerkę, która zakłada nogi na jego biodra. To idealna pozycja dla wysokiego kochanka i jego drobnej kobiety. Dla ułatwienia można oprzeć się o ścianę.

0 Comments

Leave a Comment