czwartek, 18 lipca, 2024

Są dobrym sposobem na urozmaicenie łóżkowych eksperymentów, bowiem dostarczają szerokie spektrum doznań erotycznych. Warto wypróbować kilka, by finalnie wybrać ten, który spełnia Wasze oczekiwania.

Nawilżające

Świetne do użycia, kiedy ujście kobiecej pochwy nie jest na tyle wilgotne, aby umożliwiać bezbolesną penetrację. Ilość śluzu wydzielanego przez waginę nie jest do końca związana ze stopniem podniecenia kochanki. Są panie, które mimo silnego pobudzenia seksualnego są „tam” dość suche. W takich przypadkach idealnie przyda się lubrykant, który ułatwi penisowi penetrację pochwy. Można go aplikować zarówno na skórę, jak i na prezerwatywę.

Opóźniające ejakulację

Świetne rozwiązanie dla panów, którzy mają problem ze zbyt wczesnym finiszem. Zawierają środek znieczulający, który powstrzymuje wytrysk. Uwaga! Należy go stosować wyłącznie z prezerwatywą – w przeciwnym wypadku znieczulona zostanie również partnerka (chyba że jesteście fanami stosunków analnych – w tym wypadku można nałożyć go na kondom) . Żele opóźniające ejakulację absolutnie nie nadają się do seksu oralnego.

Rozgrzewające

Taki żel zwiększa swoją temperaturę w kontakcie ze skórą. Dzięki temu potrafi wywołać dużą przyjemność, a nawet efekt podniecenia. Na początek spróbujcie użyć niewielką ilość środka, w większych bowiem dawkach może okazać się zbyt agresywny. Smarujcie nim pośladki, piersi czy wierzchnią część wzgórka łonowego.

Chłodzące

Choć w seksie zazwyczaj chodzi o ogień a nie o lód, to żele chłodzące mogą być doskonałym pomysłem na grę wstępną. Zaaplikowane na sutki czy plecy, wywołują dreszcze rozkoszy. Można je stosować naprzemiennie z produktami rozgrzewającymi- zabawy z temperaturą mogą przyspieszyć orgazm, doprowadzając kochanków na wyżyny rozkoszy.

Smakowe

Dostępne w kilku wariantach (wiśnia, truskawka itp.), urozmaicają i dodają pikanterii Waszym namiętnym igraszkom. Szczególnie dodadzą smaku seksowi oralnemu.

Pamiętaj:

  1. Jeśli stosujecie prezerwatywy, nie kupujcie żeli na bazie oleju tylko na bazie wody.
  2. Przed użyciem sprawdźcie dokładnie skład produktu pod kątem substancji, na które jesteście uczuleni.
  3. Kupuj produkty atestowane znanych marek, nie ufaj  dziwnym, internetowym „wynalazkom”.

0 Comments

Leave a Comment