niedziela, 23 czerwca, 2024

Zabawki dla dorosłych w naszym społeczeństwie nie są postrzegane zbyt pozytywnie, z racji tego że w poprzednim ustroju politycznym wszystko co z erotyką związane, było po prostu zakazane, dlatego też w dzisiejszych czasach seks jest uznawany za ogromne tabu. Na szczęście z odejściem w niebyt PRL, powoli ta sytuacja zaczyna się zmieniać.  Jakie więc są najlepsze zabawki dla dorosłych na rynku?

Kulki gejszy

Kulki gejszy to ostatnio hit sklepów erotycznych, ponieważ oprócz dawania sporej przyjemności kobiecie, ten gadżet erotyczny pozwala jej na ćwiczenie również mięśni dna miednicy, które są odpowiedzialne za ,,ciasność” oraz na przykład mięśnie, które pomagają kobiecie trzymać mocz. Naturalnie pojawiają się one w przeróżnych wielkościach, ale kształt jest zawsze mniej więcej ten sam. Przykładem popularności tej zabawki dla dorosłych może być na przykład to, że każdy sex shop w Katowicach, ma je na stanie, a pamiętajmy o tym, że Katowice to całkiem spore miasto.

Masturbatory

Nie da się ukryć że pierwsze miejsce zajmują naturalnie masturbatory dla mężczyzn. Wolny rynek sprawił że można je dostać w przeróżnych formach i kolorach, ostatnio zostały nawet udostępnione sztuczne seks lalki z materiałów które są podobne do naturalnej skóry. Dla Pań naturalnie najlepszym rozwiązaniem będą sztuczne członki, które są dostępne w najróżniejszych kształtach (od rozmiarów i grubości szczoteczki do zębów aż do tych, które ciężko sobie wyobrazić w tamtym miejscu).

Kajdanki

Otóż to. Kajdanki, pejcze, opaski na oczy, czy nawet modne ostatnio klipsy na sutki to jedne z najczęściej kupowanych akcesoriów erotycznych. Jest to oczywiście tylko niewielki ułamek całej gamy gadżetów dostępnych na tym prężnie rozwijającym się aktualnie rynku akcesoriów erotycznych. Jeśli wręcz przygnębia nas wizja podarowania swojej partnerce kolejnego pudełka czekoladek, czy sprezentowania partnerowi dziesiątej wody kolońskiej, warto rozważyć zakup gadżetu erotycznego w ramach prezentu. Będzie to na pewno wielka radość i niespodzianka dla każdego obdarowanego, która sprawi, że będzie on miał ochotę odwdzięczyć się nam za nasze myślenie o związku.

0 Comments

Leave a Comment