czwartek, 18 lipca, 2024

Czasy, kiedy sklepy z erotycznymi zabawkami dla dorosłych mieściły się w zamaskowanych suterenach, są praktycznie przeszłością. Dziś to często ekskluzywne butiki, stawiające na estetyczny wygląd wnętrza i dobrej jakości produkty.

Najczęściej pierwsza przygoda z sex shopem odbywa się w internecie. Zakupy te wydają się być bardziej anonimowe, ponieważ nie ma bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym. Jednak ogromną przewagą sklepu stacjonarnego jest fakt, że można tu wszystko dokładnie obejrzeć i przetestować. Dzięki temu jest szansa uniknąć rozczarowań, wynikających z zakupu chińskiej podróbki.

Jak przygotować się do wizyty w sklepie a gadżetami erotycznymi, aby nie czuć się jak w przysłowiowej innej bajce?

 1. Przede wszystkim nastaw się pozytywnie.
  Jeśli wizyta w sex shopie po prostu Cię krępuje, zabierz na zakupy z partnera/ partnerkę. We dwoje przecież zawsze raźniej! Poza tym taka wyprawa może fajnie wpłynąć na Wasze nastroje i podgrzać temperaturę uczuć. Nawet jeśli niczego nie kupicie.
 2. Wybierz dobry sklep.
  Nie wiesz jak to zrobić? Poszukaj opinii, choćby w internecie. Ważne, aby był wolny dostęp do półek, egzemplarzy testowych i próbek (np. kosmetyków, prezerwatyw itp.). Klasyczna lada gdzie stoi sprzedawca i którego musisz prosić o pokazanie gadżetu, może krepować. Jeśli sklep w swoim asortymencie posiada również bieliznę, powinien mieć intymną przymierzalnię.
 3. Przygotuj się na większy wydatek.
  No cóż, idąc do sex shopu musisz liczyć się z sytuacją, kiedy z Twojego portfela ubędzie trochę gotówki. Możesz wprawdzie zakupić tanie, chińskie zabawki, ale czy warto? Po pierwsze nie będą one ani trwałe, ani przyjemne w użytkowaniu. Uwierz, różnica pomiędzy plastikowym wibratorem a tym wykonanym z bezpiecznego silikonu medycznego jest nie do opisania.
 4. Nie bój się osób przebywających w sklepie.
  Sprzedawca jest po to, żeby Ci pomóc i miej pewność – nie ma dla niego w tej materii zaskakujących, czy wstydliwych pytań. Z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości dotyczące produktów oraz w dyskretny i profesjonalny sposób doradzi, co kupić. Z kolei inni klienci, podobnie jak Ty, nie przychodzą do sex shopu żeby oceniać, tylko urozmaicić życie erotyczne, z którego przecież wielu z nas czerpie sporo radości. Dlatego nie oceniaj ich i Ty.

0 Comments

Leave a Comment