niedziela, 23 czerwca, 2024

Każdy chce, by jego seks był udany, chce czerpać z niego jak największą przyjemność. Ci, którzy oglądają filmy dla dorosłych, czytają pisemka pornograficzne na pewno wiedzą, jak wielką popularnością cieszą się „mamuśki”. Doświadczone, starsze panie, które najczęściej oferują, bądź prezentują się (w przypadku sesji zdjęciowych bądź filmów) z młodszymi partnerami.

Dlaczego seks ze starszą kobietą, tzw. „mamuśką” jest coraz popularniejszy i dlaczego warto się na niego zdecydować? Przeczytajcie sami.

Dlaczego stosunek z „mamuśką” jest ekstra?

1. Kobieta po 40-tce jest pewna siebie. Ma głęboko… w nosie co o niej myślą inni. Wie w czym dobrze wygląda i co robić by w sypialni było naprawdę gorąco – ma sporą wiedzę, ale wciąż chce ją… pogłębiać.

2. „Mamuśki” uwielbiają dominować. Chcesz dostać batem od starszej, seksownej Pani? Wystarczy, że tylko jej o tym wspomnisz. Dojrzała kobieta nie ma czasu na randki i flirtowanie – wie, że to strata czasu – od razu dąży do celu – do seksu z Tobą. „Wali prosto z mostu” i od razu mówi Ci, czego oczekuje.

3. Starsza kobieta jest bardziej doświadczona… Chcesz dobrego seksu? No to już znasz odpowiedź. Kiedy jesteś chory, wolisz iść leczyć się do lekarza, który właśnie skończył studia czy do tego, ktory już „siedzi” w zawodzie kilkanaście lat?

4. Mamuśki wiedzą czego chcą i chętnie Cię tego nauczą. Młode Panienki dopiero uczą się reakcji swojego ciała na dotyk i inne bodźce, starsza – doskonale wie co robić i jak to robić. Jeśli lubisz eksperymentować w łóżku – rób to z mamuśką! Ona Ci nie odmówi!

5. Jeśli liczysz tylko na dobry seks – idź do mamuśki. Ona nie oczekuje od Ciebie kwiatów, randek, wyłączności, stałego związku. Chce się bawić – z Tobą i… Tobą.

6. Kiedy mamuśka miała ciężki dzień w pracy, nie przynosi tego do domu. Wie, że rozwiązaniem będzie intensywny, zakończony orgazmem szybki numerek. Traf na taką, a będziesz miał nieziemski seks!

0 Comments

Leave a Comment