niedziela, 19 maja, 2024

Coraz więcej par decyduje się na urozmaicenie swojego życia łóżkowego poprzez jakąś formę erotyki. Najczęściej są to gadżety erotyczne, zabawki, bądź i też bielizna erotyczna, w końcu Polki właśnie ją najbardziej lubią stosować przy zabawach w łóżku. A czy warto po nią iść do lokalnego sex shopu?

Tak naprawdę – to zależy

Istnieje wiele czynników które mogą zadecydować o tym, czy powinniśmy się wybrać do sklepu z erotyką po ,,ciuszki” czy też nie. My w tym poradniku opowiemy sobie o kilku, mianowicie pierwszym z nich jest naturalnie nasze miejsce zamieszkania. Jeśli żyjemy w małym miasteczku gdzieś na prowincji, które nawet nie ma takiego sklepu w swoich granicach, to problem rozwiązał się sam. Jednakże jeśli żyjemy w wielkiej metropolii takiej jak na przykład Warszawa, Szczecin czy Katowice, to na pewno znajdziemy seks shopy które mają ogromny, erotyczny asortyment, na przykład Katowice mają sex shop Loris który wyspecjalizował się w bieliźnie erotycznej, Warszawa ma sklepy z inną specjalizacją i tak dalej. Drugim czynnikiem jest również nasza ,,odwaga”, ponieważ bez niej tak naprawdę nigdzie się nie wybierzemy, nieprawdaż? Trzecim czynnikiem są nasze preferencje, ponieważ tak jak już wcześniej wspominaliśmy, zdecydowanie lepiej jest iść do sklepu wyspecjalizowanego w tym temacie jeśli nasze gusta są wyjątkowe, niż do ,,zwykłego” sklepu erotycznego.

A czemu nie zamówić bielizny erotycznej przez internet?

Naturalnie ma to również swoją rację, ale decydując się na zamówienie bielizny erotycznej przez internet narażamy się na to, iż po bielizna którą zamówimy nie będzie pasować a nikt chyba nie lubi czasu na odsyłanie towaru i czekanie na zwrot u danego sprzedawcy, czyż nie? Nie mówiąc już o tym, że jeśli pójdziemy z partnerem do sklepu z bielizną erotyczną, będziemy w stanie od razu mu/jej się w takowej ,,zaprezentować” przez co będziemy w stanie od razu i na miejscu dobrać idealną, przez co oprócz zadowolenia z zakupu, nie zmarnujemy swojego czasu

0 Comments

Leave a Comment