niedziela, 23 czerwca, 2024

Uważasz, że seks jest Ci dobrze znaną dziedziną życia a ze wszystkich poradników, filmów, książek, programów naukowych, kolegów i koleżanek już wszystkiego się dowiedziałeś? No to jesteś w błędzie. Przeczytaj i przekonaj się, te zabawne fakty o seksie na pewno Cię zaskoczą!

Zabawne fakty o seksie:

1. Biochemicznie seks niczym nie różni się od zjedzenia gigantycznej porcji czekolady. Tak więc… jeśli chcesz czuć się jak po dobrym seksie, ruszaj po… 1.5 kilo czekolady.

2. Podczas uprawiani seksu szybciej rosną paznokcie! Udowodnili to badacze, dlatego nasuwają się dwa pytania… Jak to zbadali i jak w ogóle wpadli na to, żeby to zbadać? Oczywiście nie myślcie sobie, że po całonocnym seksie będziecie niczym wilkołaki…

3. Uprawianie seksu w bardzo niskich, albo bardzo wysokich temperaturach daje dużo większą przyjemność. Dacie się namówić na zimowy spacer w jakieś ustronne miejsce…?

4. Zawarte w nasieniu substancje zabijają bardzo wiele bakterii… powodujących choroby dziąseł… także wiecie… Seks oralny jest zdrowy!

5. Na każdą „normalną” stronę internetową, przypada aż osiem tych… dla dorosłych…

6. Wyobrażacie sobie, że można bać się penisa w zwodzie? Niestety, takie przypadki zostały odnotowane, jednostka chorobowa nazywa się: ityfallofobia.

7. Kobiety, które regularnie uprawiają seks, mają dużo piękniejsze, lśniące włosy a ich skóra jest pełna blasku. Nie Panowie – to nie zasługa Waszych cudownych umiejętności… to kwestia estrogenu, który wydzielany jest w ogromnych ilościach podczas seksu 😉

Jeśli jesteś kobietą i z chęcią przeczytałaś ten artykuł, to prawdopodobnie uprawiasz seks aż dwa razy częściej od swojej koleżanki, która pominęła ten artykuł i uznała go za niepotrzebny. Ci, którzy chętnie czytają teksty o tematyce seksualnej, częściej uprawiają seks.

Zdawaliście sobie sprawę z tych zabawnych faktów związanych z seksem? A możecie wiecie coś więcej, co musiało by się znaleźć na naszej liście?


Źródło: sexhumor.pl

0 Comments

Leave a Comment